LUAN KRASNIQI! KAMPIONI SHQIPTAR NGA JUNIKU NE WBO!

Shko poshtė

AlbanianMP3 LUAN KRASNIQI! KAMPIONI SHQIPTAR NGA JUNIKU NE WBO!

Mesazh nga Administrator prej Sun Mar 18, 2007 9:57 am

LUAN KRASNIQI! KAMPIONI SHQIPTAR NGA JUNIKU NE WBO!

Ajo cfare mbare shqiptaret kane deshiruar me daten 17 mars ne mbremje, eshte kurorezuar rreth ores 23.10 me oren lokale!

---------------------------------------------------------------------------------

LUANI FITON KUNDER "BISHES" DUKE E ZBUTUR E KTHYER BRIAN MINTON NE NJE QENGJ!
PLOT 12 RAUNDE NGA 3 MINUTA,DUKE FILLUAR QE NGA ORA 22.15 U KA DHURUAR SHQIPTAREVE DHE MBARE ADHURUESVE TE DOREZAVE EMOCION,SPEKTAKEL DHE NE FUND NJE KAMPION SHQIPTAR NGA JUNIKU I KOSOVES.KA QENE RAUNDI I 12 DHE I FUNDIT KUR LUANI E HEDH "BISHEN" KNOCK OUT DUKE BERE QE ARENA E BOKSIT NE SHTUTGARD TE GJERMANISE TE ELEKTRIZOHET NGA GEZIMI DHE EMOCIONI!KRASNIQI ME BOKSIMIN E TIJ DHE ME GJUAJTJET E SAKTA KA BINDUR GJYGJTARET DHE NE FUND AI SHPALLET KAMPION KONTINENTAL I PESHAVE TE RENDA NE FEDERATEN WBO!

_________________
::The Power Of Admin::
LUAN KRASNIQI! KAMPIONI SHQIPTAR NGA JUNIKU NE WBO! 1-76
Administrator
Administrator
Site Admin
Site Admin

Male
Numri i postimeve : 170
Age : 40
Localisation : ALBANIA
Registration date : 16/01/2007

http://albanianmp3.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi